Фев
28
2010
19

Одеський державний екологічний університет

Університет заснований в 1932 р. Кількість студентів — 2 783. Викладачів— 272, з них 29 докторів наук, професорів та 95 кандидатів наук.

 

            Адреса: Україна, 65016, Одеса, вул. Львівська, 15

            Телефони: (80482) 32-67-57, 32-67-64.

            Факс: (80482) 32-67-64.

            E-mail:

            WWW: www.odeku.edu.ua

                        www.osenu.org.ua

 

Ректор: Степаненко Сергій Миколайович, доктор фізико-математичних наук, професор.

Факультети: природоохоронний, еколого-економічний, комп'ютерних наук, магістерської та аспірантської підготовки, заочний, підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів, довузівської підготовки, по роботі з іноземними учнями.

До складу університету входять: навчально-науковий Гідрометеорологічний інститут, вісім факультетів, Центр магістерської підготовки на базі Океанологічного центру Національної Академії наук України (м. Севастополь), Навчально-науковий комплекс «Фізика навколишнього середовища» (м. Одеса) спільно з Інститутом теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН і МОН України та Інститутом магнетизму НАН України, Міжвідомчий навчально-науковий виробничий комплекс «Океанологія та морське природокористування» спільно з Відділенням гідроакустики Морського гідрофізичного інституту НАН України (м. Одеса), Херсонський і Харківський гідрометеорологічні технікуми, навчально-консультаційні пункти університету розташовані в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Вінницькій, Луганській, Львівській областях та Автономній Республіці Крим. Створено філії кафедр в Морському гідрофізичному інституті НАН України,

Одеські філії: Інститут біології південних морів, Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.

Спеціальності: екологія та охорона навколишнього середовища, метеорологія, гідрологія та гідрохімія, океанологія, гідрографія, агрометеорологія, менеджмент організацій, інформаційні управляючі системи та технології, геофізичне і гідрометеорологічне забезпечення військово-повітряних сил, сухопутних, ракетних військ, артилерії та військово-морських сил.

Спеціалізовані ради по захисту дисертацій:

Вперше спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора географічних наук була створена в ОГМІ (Одеський гідрометеорологічний інститут, нині Одеський державний екологічний університет) у 1975 році наказом № 39-в від 22 грудня 1975 ВАК СРСР. При зміні мережі спеціалізованих вчених рад в Україні ВАК своїх наказом № 225 від 19 квітня 2001 р. створив при Одеському гідрометеорологічному інституті (нині Одеський державний екологічний університет) спецраду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук за спеціальностями: 11.00.07 - гідрологія суші, водні ресурси, гідрохімія, 11.00.08 - океанологія, 11.00.09 - метеорологія, кліматологія, агрометеорологія, 11.00.11 - конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів.

Бази університету для проведення навчальних та наукових практик: гідроекологічна - на р. Дністер в с. Маяки, Одеська обл. (Для підготовки гідрологів, гідрографії, екологів і фахівців в області іхтіології та водних біоресурсів), геофізична - на березі Чорного моря в районі Отради, м. Одеса (для підготовки океанологів, гідрографів, метеорологів і екологів), метеорологічна - в смт. Чорноморка, Одеська обл. (Для підготовки метеорологів, агрометеорології, радіометеорологів і екологів).

15 Lvivska Str, Odessa, 65016, Ukraine. Phone: +38 048 785 2720, E-mail:
© Odessa State Environmental University, 2011